Ulla Wachtmeister oljemålning

105119

WACHTMEISTER, Ulla (samtida), signerad, "Precios Moment", olja på duk, signerad Wachtmeister, 92x70 cm

Konst, Måleri

Ulla Wachtmeister oljemålning

Budhistorik (12 bud)
57865
57195
57195
950
57576
900
57195
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.