Dosa silver

105110

DOSA, silver, franska stämplar, 1800-talets andra hälft, niellodekor med jaktmotiv, invändigt förgylld, längd 10 cm,vikt ca 144 g

Sliten dekor, invändig gravyr

Silver

Dosa silver

Budhistorik (14 bud)
53093
53219
1 900
53093
1 800
53218
1 700
53093
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.