Oljemålning

105109

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Blomma på is, monogramsignerad NS, olja på duk, 43x39 cm

Konst, Måleri

Oljemålning

Budhistorik (3 bud)

51292
500
50399
46126

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.