Mässingsljusstakar barocka

105104

MÄSSINGSLJUSSTAKAR, 3 st, 1700-tal, barocka, höjd 11-13 cm

Skador och lagningar

Belysning, Ljusstakar

Mässingsljusstakar barocka

Budhistorik (4 bud)

53290
900
52194
850
48070
43979
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.