Lindorm Liljefors oljemålning

105100

LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Strandskator, signerad och daterad Lindorm L. -49, olja på pannå, 52x72 cm

Konst, Måleri

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (27 bud)
51588
7 000
51494
6 800
51587
6 600
51494
6 400
51586
6 200

Slutpris SEK:
7 000
668 EUR, 751 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.