Iban grünewald olja

105083

GRÜNEWALD, Ivan (1911-1964): "Skeppsholmen II", signerad Ivan, olja på duk, 27x35

Konst, Måleri, Stockholmiana

Iban grünewald olja

Budhistorik (16 bud)
51064
50953
51063
950
50953
900
51061
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.