Oljemålning Bengt Fransson

105072

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Café i Paris", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27

Konst, Måleri

Oljemålning Bengt Fransson

Budhistorik (16 bud)
52058
50530
2 800
52056
2 800
50530
2 600
52053
2 400

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.