Konrad Simonsson oljemålning

105067

SIMONSSON, Konrad (1843-1911):Troligen Söderköping signerad Konrad Simonsson -92 olja på pannå, 14x19 cm

Konst, Måleri

Konrad Simonsson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

42853
1 700
42743
1 600
42743
42116

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.