Vera Nilsson oljemålning

105051

NILSSON, Vera (1888-1979): Landskap, signerad VN, olja på pannå, 46x54 cm.

Konst, Måleri

Vera Nilsson oljemålning

Budhistorik (25 bud)
51257
13 000
51254
12 500
51256
12 500
51254
12 000
51252
11 500

Slutpris SEK:
13 000
1 255 EUR, 1 425 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.