Madeleine Pyk oljemålning

105034

PYK, Madeleine (född 1934): Mansporträtt, signerad och daterad M Pyk -69, olja på duk, 67x47

Konst, Måleri

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (14 bud)
50769
7 400
51130
7 200
50769
6 400
48828
6 200
48910
6 200

Slutpris SEK:
7 400
714 EUR, 811 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.