Esaias Thorén oljemålning

105026

THORÉN Esaias (1901-1981): Komposition med torso och fisk, signerad och daterad E. Thorén 1946, olja på pannå, 27 x 30 cm.

Konst, Måleri

Esaias Thorén oljemålning

Budhistorik (6 bud)
50915
4 200
50858
49358
3 400
49302
2 600
44818
2 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.