Rune Jansson oljemålning

105022

JANSSON, Rune (född 1918): Det är enklast
signerad och daterad Rune Jansson -69, olja på duk, 40x30

Konst, Måleri

Rune Jansson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
50051
50035
2 400
46605
1 400
46555
41823

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.