Mårten Glaumann oljemålning

105005

GLAUMANN Mårten (född 1951) "I ljuset", signerad och daterad Mårten Glaumann 07. olja på duk, 92x130 cm

Konst, Måleri

Mårten Glaumann oljemålning
Budhistorik (5 bud)
50978
3 600
50416
46603
44941
44203

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.