Ilon Wikland litografi

104992

WIKLAND, Ilon (född 1930): Dalarö brygga, signerad Ilon Wikland, litografi, 36x48

Konst

Ilon Wikland litografi
Budhistorik (9 bud)
51115
51108
50987
650
50986
600
50980
550

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.