Carl Luthander oljemålning

104989

LUTHANDER, Carl (1879-1967): "Höstdag vid Pålsundet, signerad, olja på duk, 66x79

Konst, Måleri, Stockholmiana

Carl Luthander oljemålning

Budhistorik (16 bud)
49267
2 800
49266
2 600
49265
2 400
49264
48542

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.