Lennart Aschenbrenner akvarell

104986

ASCHENBRENNER, Lennart (född 1943): Utan titel, signerad och daterad L. Aschenbrenner Lacoste 15.11.75, akvarell på papper, 25x32 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (2 bud)

50642
600
41822
500

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.