Skrivbord i gustaviansk stil

104969

SKRIVBORD med uppsats, sengustaviansk stil, 1800-talets slut, mahogny med doppskor i brons, höjd 114, 151x80 cm

Bruksslitage, ej fungerande nyckel medföljer, benknopp sakans

Skrivbord i gustaviansk stil

Budhistorik (42 bud)
51403
28 000
51409
27 000
51403
26 000
51400
25 000
51334
24 000

Slutpris SEK:
28 000
2 671 EUR, 3 004 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.