Sybord gustaviansk stil

104963

SYBORD, gustaviansk stil, 1900-tal, mahogny med intarsia, höjd 75, 64x40 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns

Sybord gustaviansk stil

Budhistorik (3 bud)

42767
2 400
42302
41339

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.