Toilettbord empire

104961

TOILETTBORD, mahogny, empire, 1800-tal, höjd 148, 104x50 cm

Nyckel saknas, skador, lösa listdelar

Toilettbord empire

Budhistorik (9 bud)
51125
1 400
50197
1 300
50076
600
49723
550
48241
500

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.