Yrjö Edelmann färglitografi

104957

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tejp, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek 61x44 cm; oramad

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (28 bud)
50068
50063
50067
50063
1 800
50060
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.