Peter Dahl färglitografi

104956

DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad och numrerad, färglitografi, 60x87 cm; oramad

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (20 bud)
50045
1 600
47914
47685
1 400
43510
1 300
41456

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.