Ulrica Hydman Vallien färgcarborundum

104955

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV, HC, färgcarborundum, 56x76 cm; oramad

Budhistorik (9 bud)
50039
1 700
46918
1 600
50038
46918
1 400
47683
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.