Skål Argenta Kåge

104947

SKÅL, handdrejad, Argenta, Kåge, Gustavberg, 1930-tal, inuti med silverdekor i form av sjöjungfru, diameter 29 cm

Inuti med slitage

Keramik/Porslin

Skål Argenta Kåge

Budhistorik (9 bud)
70601
70600
3 600
70599
3 200
70598
70596
2 800

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.