Britt Marie Olsson blandteknik

104943

Olsson Britt Marie (samtida) 2 st, "Kristoffer" och "Sem", signerade och daterade Britt Marie Olsson -01 atergo, blandtekniker, 24x18 cm vardera

Konst, Måleri

Budhistorik (5 bud)
50862
50861
43549
650
42627
41766

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.