Skål Kellighusen

104940

SKÅL, Kellinghusen, Tyskland, 1800-tal, fajans, målad polykrom dekor av blommor, höjd 11, diameter 28 cm

Nagg

Keramik/Porslin

Skål Kellighusen

Budhistorik (3 bud)

42938
450
51827
42938

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.