Herrbyrå valnöt

104930

HERRBYRÅ, 1800-talets slut, valnöt, höjd 137, 93x54 cm

Nyckel saknas, fanérskador

Herrbyrå valnöt

Budhistorik (10 bud)
47265
2 400
49696
47265
1 600
47841
47265

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.