Caterina Benassi blandteknik

104924

BENASSI, Caterina (samtida): Komposition, signerad och daterad a tergo 2001, blandteknik på duk, 100x81 cm

Konst, Måleri

Caterina Benassi blandteknik
Budhistorik (4 bud)

49967
49904
550
48730
500
40287

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.