Richard Ryan färgserigrafi

104922

RYAN, Richard (född 1974): Hommage ā Marilyn, signerad Ryan, numrerad, färgserigrafi, 80x63 cm

Richard Ryan färgserigrafi
Budhistorik (2 bud)

49426
46097

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.