Joan Miró litografi

104913

MIRÓ, Joan (1893-1983), Komposition, signerad i trycket, färglitografi, 50x72 cm

Joan Miró litografi
Budhistorik (28 bud)
49883
3 800
49639
3 600
49882
3 600
49639
3 400
49636
3 200

Slutpris SEK:
3 800
363 EUR, 408 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.