Joakim Allgulander färglitografi

104912

ALLGULANDER, Joakim (född 1965) Blue, signerad och numrerad Joakim Allgulander, 134/210, färglitografi, 46x37 cm

Budhistorik (28 bud)
49690
2 600
47638
2 400
49207
2 400
47638
43669

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.