Roberto Matta färgetsning

104897

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Komposition ur "L´ Arc Obscure des Heures", signerad Matta 46/125, färgetsning, 49,5x70 cm

Roberto Matta färgetsning
Budhistorik (11 bud)
51814
3 800
49063
3 600
47207
3 400
49060
3 200
47207

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.