Roberto Matta färgetsning

104895

MATTA, Roberto (Chile 1911-2002): Komposition ur "L´ Arc Obscure des Heures", signerad Matta 46/125, färgetsning, 49,5x70 cm

Roberto Matta färgetsning
Budhistorik (4 bud)

45029
44512
44999
44512

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.