Litografier X-et

104882

ERIXSON, Sven X-et (1899-1970) (2 st): figurkompositioner, signerade, 41/350, litografi, cirka 41x35 , resp 35x41 cm

Litografier X-et
Budhistorik (8 bud)
50122
650
48915
600
47202
550
42599
500
43723
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.