Litografier X-et 2 st

104878

ERIXSON, Sven X-et (1899-1970) (2 st): figurkompositioner, signerade, 41/300, litografi, cirka 41x35 cm vardera

En med smärre fuktskada

Litografier X-et 2 st
Budhistorik (11 bud)
50507
50492
50121
950
50121
700
50491
650

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.