Axel Lind oljemålning

104875

LIND, Axel (f 1907):havsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, 19x49

Konst, Måleri

Axel Lind oljemålning
Budhistorik (14 bud)
50083
50240
50083
2 800
49837
2 600
49837

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.