Bordslampor empirestil

104866

BORDSLAMPOR, 1 par, empirestil, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, höjd 74 vardera

Belysning

Bordslampor empirestil

Budhistorik (38 bud)
51106
22 000
51098
21 000
51104
21 000
51098
20 000
51101
19 500

Slutpris SEK:
22 000
2 123 EUR, 2 411 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.