Oskar Bergman Stockholmsmotiv färglitografi

104862

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Stockholmsmotiv, signerad Oskar Bergman, 170/350, färglitografi, 33,5x43,5 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Budhistorik (10 bud)
49735
900
49388
850
48488
49385
750
48488
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.