Roland Svensson Gillöga-Västerhamn färglitografi

104860

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Gillöga-Västerhamn", signerad Roland S, H.C. XIV/XXX, färglitografi, 31,5x46,5 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Budhistorik (19 bud)
48141
1 600
47335
48139
47335
1 400
47671
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.