Byrå, stockholmsarbete i rokoko

104847

BYRÅ, stockholmsarbete i rokoko, fanerad med amarant och valnöt, bronsbeslag, höjd 81, 115x54 cm

nyckel saknas, fanerlangningar

Budhistorik (7 bud)
49577
13 000
49576
12 500
47264
12 000
44551
7 000
41281
5 400

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.