Axel Lind oljemålning

104824

LIND, Axel (1907-1984): Skärgårdsmotiv i månsken, signerad Ax Lind, olja på duk, 32x44 cm

Konst, Måleri

Axel Lind oljemålning

Budhistorik (15 bud)
49081
2 400
47919
49080
47919
1 600
47921

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.