Gustaf Rydberg

104815

RYDBERG, Gustaf (1835-1933): Landskap med kvarn, signerad och daterad G. Rydberg 84, olja på duk, 50x71 cm

Konst, Måleri

Gustaf Rydberg

Budhistorik (21 bud)
49446
15 500
49438
15 000
49444
14 500
49438
14 000
49432
13 500

Slutpris SEK:
15 500
1 561 EUR, 1 773 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.