Chokladkanna koppar

104813

CHOKLADKANNA, 1800-talets andra hälft, koppar med svarvat skaft, höjd 22 cm

Skaft med smärre skador.

Allmoge

Chokladkanna koppar

Budhistorik (15 bud)
49303
1 600
49349
49303
49227
45275
950

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.