Valdemar Nyström oljemålning

104803

NYSTRÖM, Valdemar (född 1903): Gatubild i månsken, signerad Vald Nyström, olja på pannå, 31x40 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Valdemar Nyström oljemålning

Budhistorik (1 bud)

42497
2011-10-02 12:19:01

2011-10-06 kl 22:48
Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.