Skuptur Greta von Braun-Giesenfeld

104801

BRAUN-GIESENFELD von, Greta (1892-1976): Pluvier-III, signerad och daterad 1965, gjutarmärkt Otto Meyer eftr.fud, brons, längd 35 cm

Konst, Skulptur

Budhistorik (29 bud)
48759
4 800
48757
4 600
48752
4 400
48738
4 200
48603

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.