Axel Revold oljemålning

104800

REVOLD, Axel (Norge, 1887-1962): Fjordlandskap, signerad A Revold, olja på duk, 38x49 cm

Konst, Måleri

Axel Revold oljemålning

Budhistorik (4 bud)

58222
57522
57010
54648

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.