Eric Rhönnstad oljemålning

104799

RHÖNNSTAD, Eric (1909-1980): Vinterlandskap med berg, signerad, olja på duk, 46x54 cm

Konst, Måleri

Eric Rhönnstad oljemålning
Budhistorik (8 bud)
47139
750
47969
700
47139
650
45956
600
46264
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.