Erling Enger oljemålning

104793

ENGER, Erling (Norge1899-1990): Landskap, monogramsignerad EE, olja på pannå, 32x40 cm

Konst, Måleri

Erling Enger oljemålning

Budhistorik (11 bud)
62064
3 600
62898
3 400
62064
3 200
62897
62064
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.