Kai Fjell oljemålning

104789

FJELL, Kai (Norge 1907-1989): Landskap, signerad och daterad Kai Fjell -34, olja på duk, 37x50 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Kai Fjell oljemålning

Budhistorik (32 bud)
63275
13 000
63274
12 500
63268
12 000
63266
11 500
63263
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 255 EUR, 1 425 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.