George Willis Pryce oljemålning

104778

PRYCE, George Willis (1866-1949): Cottagemotiv, signerad G Willis Pryce, olja på kartong, 19x24 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (23 bud)
48584
1 600
48212
48583
48212
1 400
48580
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.