Regentporträtt Sigismund oljemålning

104758

REGENTPORTRÄTT, Sverige 1800-talets första hälft, Sigismund, olja på papp med samtida bronserad ram, 32x26 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (9 bud)
48863
2 400
51197
48863
48862
48509

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.